آب معدنی های تقلبی

معاون فنی موسسه استاندارد استان البرز ضمن اشاره به گزارش هایی مبنی بر تولید آب معدنی های تقلبی در کشور گفت: با توجه به گستردگی کارخانه هایی که به تولید آب معدنی در کشور مشغول هستند اعلام گزارش هایی مبنی بر تقلب در تولید آب معدنی دور از ذهن به نظر نمی رسد و برخی از افراد سودجو از آب معمولی به جای آب معدنی استفاده و در قالب آب معدنی به بازار عرضه می کنند. (سلامت نیوز – 29/07/1390 )

این تنها یکی از صدها خبری است که در آن نسبت به تولید و عرضه آب معدنی های تقلبی و غیر بهداشتی هشدار داده شده است. با وجود نظارت و کنترل شدیدی که توسط موسسه های ذی ربط انجام می شود اما متاسفانه سودهای کلانی که در این تجارت نهفته است بازهم سودجویان و تولید کنندگان غیر متعهد را وسوسه می کند که اقدام به تولید و توزیع آب معدنی های غیر بهداشتی و غیر استاندارد بکنند.

اما استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی به شما این اطمینان را می دهد که آب آشامیدنی شما و خانواده تان توسط یک دستگاه کوچک که خود شما بر عملکرد و سلامتی آن نظارت کامل دارید و به موقع نیز فیلترهای آن را تعویض می کنید ، تولید می شود و خود شما بر کیفیت آب آشامیدنی خود نظارت کامل دارید. پس چرا باید سلامتی فرزندانتان را در دستان متقلبان و سودجویان قرار دهید؟