از سنگ به جای کاغذ دیواری استفاده کنید

گذشت آن زماني که کاشي فقط براي پوشاندن ديوار و کف حمام، دستشويي و آشپزخانه به کار برده مي شد. امروزه مي توان از کاشي ها براي تزيين سطوح مختلف از در اتاق گرفته تا ميز و صندلي و آينه استفاده کرد. تمام کاشي هاي معرفي شده در اينجا از شيشه هاي بازيافتي ساخته شده اند بنابراين ساخت و تخريب آنها کوچک ترين آسيبي به محيط زيست وارد نمي کند! اين کاشي هاي شيشه اي ظريف ساخت يک کمپاني ايتاليايي هستند و در عين زيبايي از دوام بالايي نيز برخوردارند يعني در برابر سرما، گرما، سايش و نور آفتاب تغيير رنگ و شکل نمي دهند. آنها را مي توانيد در هر جايي که فکرش را مي کنيد به کار ببريد. همچنين اگر طرح خاصي در نظر داريد مي توانيد با انتخاب کاشي هايي با رنگ ها و شکل هاي مختلف آن را روي ديوار، کف استخر و... پياده کنيد. حتي مي توانيد عکس خود را روي ديوار بيندازيد!
گذشت آن زماني که کاشي فقط براي پوشاندن ديوار و کف حمام، دستشويي و آشپزخانه به کار برده مي شد. امروزه مي توان از کاشي ها براي تزيين سطوح مختلف از در اتاق گرفته تا ميز و صندلي و آينه استفاده کرد.


محبوب خانم ها
اين طرح زيبا و گرم بيشتر مورد علاقه خانم هاي جوان و پرشور و نشاط است! با اين طرح مي توانيد در مهماني هاي دوستانه خود چشم ها را تا آخر وقت به ديوار خيره کنيد! دوستداران عکس نيز به خوبي مي دانند چطور اين ديوار را پس زمينه عکس هاي خود قرار دهند.

همه چيز از کاشي!
ديوار، تابلو و زمين اين سالن همگي با کاشي پوشانده شده اند. يکي از حسن هاي کاشي در مقابل کاغذ ديواري، شست وشو و نظافت آسان و دوام بالاي آن است. اگر دوست داشته باشيد مي توانيد ميز، صندلي و لوسترتان را نيز با کاشي تزيين کنيد!

خانه تان را کاشي کنيد
همان طور که گفته شد، مي توانيد کاشي ها را براي تزيين تمام وسايل خانه به کار ببريد. اگر فکر مي کنيد ميز، صندلي، در اتاق يا هر وسيله ديگرتان زيادي ساده است، مي توانيد آنها را طبق ميل خود با کاشي هاي براق تزيين کنيد. براي چسباندن اين کاشي ها چسب هاي مخصوصي لازم است، البته با چسب آکواريوم قطره اي هم مي توان آنها را چسباند اما بهتر است اين کار را با چسب مخصوص و با کمک افراد متخصص انجام دهيد.

بادوام ترين فرش زمين!
اشتباه نکنيد، اين يک فرش نيست! با استفاده از کاشي هاي ظريف مي توانيد فرش مورد علاقه تان را در کف زمين جاسازي کنيد! اين فرش ساخته شده از کاشي، دردسرهاي فرش هاي عادي را ندارد؛ با حرکت پا جابه جا نمي شود و براي تميز کردنش تنها کافي است يک بار روي آن تي بکشيد.

با شکوه
اگر از آن دسته افرادي هستيد که حاضرند براي آراسته بودن محل کارشان دست به هر کاري بزنند، اين طرح گزينه اي مناسب براي شماست، به خصوص اگر شغل تان در زمينه طراحي باشد. ترکيب ظريف از کاشي هاي سفيد و پوشانده شده با آب طلا مي تواند به ذهن خسته تان آرامش ببخشد و برايتان الهام بخش باشد.

حمامي در دل خورشيد
دوباره بازگشتيم به خانه اول کاشي؛ يعني حمام! ديوارها و کف اين حمام همگي با کاشي هاي تزيين شده با آب طلا پوشانده شده اند. انعکاس نور چراغ روي اين کاشي ها هر لحظه شما را ياد برق جواهرات مي اندازد. علاوه بر اين گرفتن يک دوش داغ در آن باعث مي شود در دل زمستان به ياد پرتوهاي گرم و طلايي خورشيد بيفتيد. براي جداسازي حمام و سرويس بهداشتي نيز مي توانيد از آجرهاي شيشه اي تزيين شده با اين کاشي ها استفاده کنيد.
منبع: آفتابير