انتقال صنایع به مناطق محروم برای اشتغالزایی ضروری است

 به گزارش دنیای صنعت، غلامحسین شیری دوشنبه در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب خاطر نشان کرد: اگر به دنبال حل مشکل اشتغال و جلوگیری از مهاجرت مردم شهرستان ها به شهرهای بزرگ هستیم، باید نسبت به انتقال کارخانه های کوچک و بزرگ به مناطق محروم و کمتر برخوردار توجه جدی داشته باشیم.

 
نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار داشت: این موضوع نه تنها موجب جلوگیری از مهاجرت بی رویه به شهرهای بزرگ و مشکلات ناشی از آن می شود، بلکه به دلیل وجود نیروی کار و نیز امکانات زیرساختی و فیزیکی ارزان قیمت در شهرستان ها مانند زمین، می تواند موجب شکوفایی صنایع نیز شود.
 
شیری در بخش دیگری از این گفتگو با اشاره به مشکلات حوزه متبوع خود گفت: یکی از مهمترین مشکلات مردم مناطق هشترود و چاراویماق مسیر ارتباطی کلیبر – قره آغاج است که توجه به این پروژه عمرانی می تواند نقش مهمی در توسعه حمل و نقل این مناطق و حل مشکلات ترافیکی این مسیر داشته باشد.
 
وی در پایان با اشاره به انتخاب فرماندار جدید هشترود تصریح کرد: خدمت بی منت به مردم وظیفه اصلی مسوولان است و امیدواریم فرماندار جدید شهرستان نیز با همین رویکرد تمام توان و تلاش خود را برای پاسخگویی به مطالبات مردم و ارائه خدمات مناسب بکار گیرد.