انتقال صنایع به مناطق محروم برای اشتغالزایی ضروری است

 به گزارش دنیای صنعت، غلامحسین شیری دوشنبه در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب خاطر نشان کرد: اگر به دنبال حل مشکل اشتغال و جلوگیری از مهاجرت مردم شهرستان ها به شهرهای بزرگ هستیم، باید نسبت به انتقال کارخانه های کوچک و بزرگ به مناطق محروم و کمتر برخوردار توجه جدی داشته باشیم.

 
نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار داشت: این موضوع نه تنها موجب جلوگیری از مهاجرت بی رویه به شهرهای بزرگ و مشکلات ناشی از آن می شود، بلکه به دلیل وجود نیروی کار و نیز امکانات زیرساختی و فیزیکی ارزان قیمت در شهرستان ها مانند زمین، می تواند موجب شکوفایی صنایع نیز شود.
 
شیری در بخش دیگری از این گفتگو با اشاره به مشکلات حوزه متبوع خود گفت: یکی از مهمترین مشکلات مردم مناطق هشترود و چاراویماق مسیر ارتباطی کلیبر – قره آغاج است که توجه به این پروژه عمرانی می تواند نقش مهمی در توسعه حمل و نقل این مناطق و حل مشکلات ترافیکی این مسیر داشته باشد.
 
وی در پایان با اشاره به انتخاب فرماندار جدید هشترود تصریح کرد: خدمت بی منت به مردم وظیفه اصلی مسوولان است و امیدواریم فرماندار جدید شهرستان نیز با همین رویکرد تمام توان و تلاش خود را برای پاسخگویی به مطالبات مردم و ارائه خدمات مناسب بکار گیرد.
خدمات و محصولات صنعتی
خدمات و محصولات تولیدی

بوقلمون سفید،وارد کننده جوجه بوقلمون و توزیع کننده جوجه بوقلمون یک روزه، جوجه بوقلمون یکماهه 
گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی، لیوان تبلیغاتی، چاپ روی لیوان کاغذی
گروه صنعتی تجاری ماروت، فروش دستگاه لیوان کاغذی تولید لیوان کاغذی
انواع کفپوش مهد کودک ساخت شرکت ارسون فوم

 

تولید و ساخت صنعتی