به خرید دوربین مدار بسته فکر می کنید؟

اگر به فکر خريد دوربين مدار بسته هستيد پيشنهاد مي کنم مقاله زير را که از زبان يک متخصص دوربين مدار بسته است حتما مطالعه کنيد:
من در جاي نسبتا امني زندگي مي کنم و چيزي در مورد جرايم در همسايگي خودم نشنيده ام چون من در اين مکان امن زندگي مي کنم. اما مثل شما من هر روز به طور آنلاين در مورد جنايات مي خوانم و به نظر مي آيد که حدود نصف اين مواقع دوربين مدار بسته براي تشخيص و دستگيري مظنون استفاده شده اند. براي اينکه احساس امنيت کنم من تصميم گرفتم تا دوربين مدار بسته را در منزل خودم نصب کنم.
من ماه ها را صرف پيدا کردن يک دوربين مدار بسته کردم و چندين مدل مختلف را خريدم و امتحان کردم همه آن ها به طوري طراحي شده بودند که از طريق اينترنت قابل دسترس بودند و از ارزان تا بسيار گران طبقه بندي شده بودند.
از تحقيقات محدود خودم چيز هاي زيادي را ياد گرفتم. اولا شما از پي بردن به اين حقيقت که دوربين هاي امنيتي مي توانند هک شوند متعجب نشويد. مانيتور کردن محيط اطراف به نظر شبيه به داشتن ديد مثبت است اما بايد از قبل به شما هشدار داده شود که شما همچنين امکان اين که هکر را مشتاق به ديدن آن چه که دوربين شما در حال رصد کردن است، دهيد. بسته به اين که شما چه کسي هستيد اين هکر مي تواند دوربين مدار بسته شما را از کار بيندازد و اين دليلي است که چرا من نسبت به اين مسائل اين قدر به طور جزئي توجه مي کنم. اگر اين طور نباشد تمام پست ها را در مورد چگونگي انتخاب و تنظيم سيستم دوربين مدار بسته بخوانيد.

دوربين هاي امنيتي آن طور هم که بايد امن نيستند
بيشتر دوربين هاي امنيتي و نرم افزار ها با استفاده از امنيت کامپيوتري در ذهن ساخته نشده اند. هيچ کدام از افراد مداخله گر نمي تواند به شما درک واضحي از مرور اصول و آزمايش ميزان نفوذ دهند. در حقيقت بيشتر نياز هاي امنيتي سببب سردرگمي مي شوند. اغلب با افرادي که چند روز قبل جواب سوالات من را نمي دانستند و يا به همه آنها پاسخ مثبت داده اند تماس مي گيرم در حالي که مي دونم ان ها در اين باره به اندازه کافي رو راست نبوده اند. فروش دوربين مداربسته
من مي خواهم پايم را فراتر بگذارم و بگويم که بيشتر انواع دوربين مدار بسته و نرم افزار آن ها احتمالا به آساني قابل هک شدن هستند. ابزار امنيتي مي تواند نقطه ورودي براي هکر هاي خروجي در زندگي فيزيکي شما باشند.