توصیه هایی برای انتخاب کاغذ دیواری

کاغذ دیواری (نسبت به رنگامیزی)، تغییر و تحول بیشتری به ظاهر یک اتاق می دهد، و با تنوع قابل توجهی که در طرح، رنگ و جنسیت دارد امکانات زیادی مطابق با سلیقه شما در اختیارتان قرار می دهد. اما با در نظر گرفتن هزینه خرید و اهمیت نصب حرفه ای، خرید کاغذ دیواری ریسک بزرگی است. اگر همیشه وسوسه خرید کاغذ دیواری داشته اید اما به همین دلایل از آن چشم پوشی کردید، راهکارهای ما می تواند بسیاری از عوامل تردیدتان را برطرف کرده و به شما در انتخاب کاغذ دیواری مناسب کمک کند.

1-تصاویر زیادی جمع آوری کنید.
اگر تابحال اینکار را انجام نداده اید شروع کنید به جمع آوری تصاویری از اتاق هایی با کاغذ دیواری دلخواهتان. می توانید این تصاویر را از بروشورها، مجلات و اینترنت تهیه کنید. توجه کنید معمولا چه طرح و نقش هایی شما را بخود جذب می کند. آیا از موتیف های چینی خوشتان می آید؟ آیا بیشترِ تصاویری که جمع آوری کردید از منظره و گل و پرنده است و یا گرافیکی و فانتزی؟ ساده و لطیف است و یا شلوغ و پر نقش و نگار؟ اگر بتوانید در میان این تصاویر، فضای دلخواهتان را پیدا کنید قدم اصلی را برداشته اید.


2-به دنیال سبکی باشید که با آن راحت تر هستید.
فرقی نمی کند مدرن پسند باشید و یا طرفدار سبک سنتی، حتما می توانید کاغذ دیواری پیدا کنید که کاملا مطابق سلیقه تان باشد؛ پس لزومی ندارد خود را مجبور به انتخابی کنید که کاملا مورد پسندتان نیست. دقت کنید معمولا مجذوب چه رنگ، طرح و نقش، و سبک هایی می شوید و به دنبال مدهای گذرایی نباشید که با سبک شخصی تان سازگار نیستند. باید طرحی را انتخاب کنید که سال ها دوستش داشته باشید.


3- طرح های ملایم را بیشتر می پسندید و یا برجسته؟
صرفنظر از سبکی که به آن متمایل هستید حتما اولویتی برای پررنگ یا ملایم بودن طرحتان دارید. شاید سبک کانتری (Country Style) را ترجیح دهید یا از سبک مدرن یا سنتی خوشتان بیاید، اما ترجیح می دهید لطیف تر باشد (یعنی بافت، بیشتر از رنگ یا نقش به چشم بیاید) یا طرح های درشت و پررنگ مورد پسندتان باشد. «نقش و رنگ» در حسی که در پایان پیدا خواهید کرد، تاثیر قابل توجهی می گذارد.
منبع: برترین ها 

سایر سایت ها
خدمات و محصولات تولیدی

بوقلمون سفید،وارد کننده جوجه بوقلمون و توزیع کننده جوجه بوقلمون یک روزه، جوجه بوقلمون یکماهه 
گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی، لیوان تبلیغاتی، چاپ روی لیوان کاغذی
گروه صنعتی تجاری ماروت، فروش دستگاه لیوان کاغذی تولید لیوان کاغذی
انواع کفپوش مهد کودک ساخت شرکت ارسون فوم