درب فلزی ورودی ویلا و باغ

 

 

اولین منظره ای که از یک ساختمان به چشم می آید نمای آن ساختمان است که درب ورودی جلوه خاصی به آن میبخشد.

امروزه با استفاده از تکنولوژی های نوین در صنعت ساختمان توانسته ایم تا طراحی و تولید محصولات ویژه ای در زمینه انواع درب ارائه دهیم.که به نوبه خود باعث افزایش سرعت کار و کاهش قیمت تمام شده می گردد.

 

قطعات فرفورژه صنایع فلزی کاوه کاربردهای گسترده ای در اهنگری و درب سازی دارد همانطور که می دانیم درب های تولیدی مناسب برای ورودی ویلا و یا آپارتمان و باغ بوده که در ابعاد سفارشی نیز قابل تولید می باشد.

این درب ها فلزی بوده و دارای طرح های فرفوژه متنوع می باشد. انواع درب مدرن وكلاسيك(فرفورژه) , درب پاركينگي ودرب كلاسيك درب نفررو، درب ريموت دار، درب ريلي ، که با رنگ الكترو استاتيك تولید می گردد.

 

درب های تولیدی مناسب برای ورودی ویلا و یا آپارتمان و باغ بوده که در ابعاد سفارشی نیز قابل تولید می باشد.

 این درب ها فلزی بوده و دارای طرح های فرفوژه متنوع می باشد. انواع درب مدرن وكلاسيك(فرفورژه) , درب پاركينگي ودرب كلاسيك درب نفررو، درب ريموت دار، درب ريلي ، که با رنگ الكترو استاتيك تولید می گردد.

 

فرفوژه یا همان گل نرده موارد استفاده بسیار گسترده ای در صنعت ساختمان و طراحی داخلی دارد.

 

گل نرده ها معمولا از فلز و چدن می باشد و عبارت "چلنگری" برای آن مناسب می باشد که با روش ریخته گری در قطعات کوچک و بزرگ تولید می شود.

هنر گل نرده سازی که از قدیم در کارگاه های کوچک آهنگری و با شیوه های سنتی با گداختن و شکل دادن آهن انجام می شد که در سالهای اخیر صنعت گل نرده سازی و تولید فرفوژه های فلزی پیشرفتهای فراوانی داشته است و تبدیل به صنعت گل نرده و فرفوژه در کارگاه های بزرگ گردیده است.

 

کاربرد انواع گل نرده های فلزی در ساخت :

 

گل نرده در تولید درب های ماشین رو

گل نرده در تولید درب های ویلا و باغ

درب های نفر رو فرفوژه دار

 

فرفوژه در نرده های جان پناه و نرده های محافظ جلوی بالکن و تراس

استفاده از گل نرده در حفاظ دور باغ و حیاط بزرگ و یا بعنوان حفاظ سرنیزه ای روی دیوار

استفاده از فرفوژه بعنوان محافظ پنجره و نرده جلوی پنجره

 

در استفاده از گل نرده و فرفوژه محدودیت خاصی وجود ندارد و حتی بصورت سلیقه ای امکان طراحی و تولید انواع درب و نرده و حفاظ توسط این قطعات وجود دارد و قیمت معمولا بر اساس وزن محصول نهایی محاسبه و تعیین می گردد.