درب فلزی ورودی ویلا و باغ

 

 

اولين منظره اي که از يک ساختمان به چشم مي آيد نماي آن ساختمان است که درب ورودي جلوه خاصي به آن ميبخشد.

امروزه با استفاده از تکنولوژي هاي نوين در صنعت ساختمان توانسته ايم تا طراحي و توليد محصولات ويژه اي در زمينه انواع درب ارائه دهيم.که به نوبه خود باعث افزايش سرعت کار و کاهش قيمت تمام شده مي گردد.

 

قطعات فرفورژه صنايع فلزي کاوه کاربردهاي گسترده اي در اهنگري و درب سازي دارد همانطور که مي دانيم درب هاي توليدي مناسب براي ورودي ويلا و يا آپارتمان و باغ بوده که در ابعاد سفارشي نيز قابل توليد مي باشد.

اين درب ها فلزي بوده و داراي طرح هاي فرفوژه متنوع مي باشد. انواع درب مدرن وكلاسيك(فرفورژه) , درب پاركينگي ودرب كلاسيك درب نفررو، درب ريموت دار، درب ريلي ، که با رنگ الكترو استاتيك توليد مي گردد.

 

درب هاي توليدي مناسب براي ورودي ويلا و يا آپارتمان و باغ بوده که در ابعاد سفارشي نيز قابل توليد مي باشد.

 اين درب ها فلزي بوده و داراي طرح هاي فرفوژه متنوع مي باشد. انواع درب مدرن وكلاسيك(فرفورژه) , درب پاركينگي ودرب كلاسيك درب نفررو، درب ريموت دار، درب ريلي ، که با رنگ الكترو استاتيك توليد مي گردد.

 

فرفوژه يا همان گل نرده موارد استفاده بسيار گسترده اي در صنعت ساختمان و طراحي داخلي دارد.

 

گل نرده ها معمولا از فلز و چدن مي باشد و عبارت "چلنگري" براي آن مناسب مي باشد که با روش ريخته گري در قطعات کوچک و بزرگ توليد مي شود.

هنر گل نرده سازي که از قديم در کارگاه هاي کوچک آهنگري و با شيوه هاي سنتي با گداختن و شکل دادن آهن انجام مي شد که در سالهاي اخير صنعت گل نرده سازي و توليد فرفوژه هاي فلزي پيشرفتهاي فراواني داشته است و تبديل به صنعت گل نرده و فرفوژه در کارگاه هاي بزرگ گرديده است.

 

کاربرد انواع گل نرده هاي فلزي در ساخت :

 

گل نرده در توليد درب هاي ماشين رو

گل نرده در توليد درب هاي ويلا و باغ

درب هاي نفر رو فرفوژه دار

 

فرفوژه در نرده هاي جان پناه و نرده هاي محافظ جلوي بالکن و تراس

استفاده از گل نرده در حفاظ دور باغ و حياط بزرگ و يا بعنوان حفاظ سرنيزه اي روي ديوار

استفاده از فرفوژه بعنوان محافظ پنجره و نرده جلوي پنجره

 

در استفاده از گل نرده و فرفوژه محدوديت خاصي وجود ندارد و حتي بصورت سليقه اي امکان طراحي و توليد انواع درب و نرده و حفاظ توسط اين قطعات وجود دارد و قيمت معمولا بر اساس وزن محصول نهايي محاسبه و تعيين مي گردد.