دستگاه تصفیه آب خانگی و تصفیه آب نیمه صنعتی

واترسيف نام تجاري انواع سيستم هاي تصفيه آب خانگي ، تجاري و صنعتي و ساخت تايوان است. مهمترين عاملي که دستگاه تصفيه آب واترسيف بعنوان بهترين دستگاه تصفيه آب خانگي شناخته مي شود کيفيت بالاي آن مي باشد

سيستم هاي تصفيه آب نيمه صنعتي خانگي با توجه به مدل انتخاب شده ، مي توانند در زير سينک ظرفشويي ، روي ميز و يا پيشخوان آشپزخانه قرار بگيرند. جايي که در واقع آخرين نقطه شبکه توزيع آب شهري بوده و نقطه به مصرف رسيدن آب ( Point Of Use ) است. به اين ترتيب درست قبل از به مصرف رسيدن آب ، کليه املاح و ناخالصي ها و ترکيبات مضر نظير : گل و لاي ، زنگ لوله ها ، نيترات ، سرب ، آرسنيک ، کلر ، کادميوم و ... از آب حذف مي شوند و آبي سالم و گوارا توليد شده و در منبع دستگاه تصفيه آب، ذخيره مي شود . آب تصفيه شده در هر لحظه از شبانه روز از طريق يک شير برداشت مجزا ، در دسترس شما و خانواده تان قرار مي گيرد.

برخي از مدل هاي دستگاه تصفيه آب واترسيف، در نقطه ورودي آب (Point Of Entry) به واحد مسکوني يا تجاري ، جايي که شبکه لوله کشي شهري به شبکه لوله کشي داخلي متصل مي شود يعني درست بعد از کنتور آب ، نصب شده و کل آب مصرفي يک واحد مسکوني را تصفيه مي کنند.