دستگاه NVR تحت شبکه

دستگاه NVR تحت شبکه نوعي دستگاه ضبط ويديويي تحت شبکه براي دوربين مدار بسته است که بر روي درايو و يا حافظه اطلاعات ضبط شده از دوربين مدار بسته را ذخيره مي کند. از مبدل در دستگاه NVR تحت شبکه استفاده مي شود. ان وي آرها تعداد کانال و خروجي و ورودي متفاوتي دارند که از چهار تا ?? تا هستند. وقتي مي گويند ورودي ان وي آر يعني دستگاه تا چه اندازه و حجمي توانايي ذخيره اطلاعات را دارد. براي خريد دوربين مدار بسته و ان وي آر پيشنهاد مي کنيم ابتدا از حجم ترافيک شبکه خود آگاه شويد.

ضبط کننده هاي شبکه اي يا به اختصار ان وي آر ثبت کننده هاي ويديو هستند که براي کار با دوربين مدار بسته طراحي شده اند. اين سيستم ها داراي قدرت اجرايي بالا هستند که آن ها را قادر مي کند تا همزمان تصاوير ويديويي را از چندين دوربين چند مگا پيکسلي مورد ضبط قرار دهند.

دربيشتر موارد، NVR بسيار شبيه به DVR عمل مي کند به جز آن که فاقد کار تصويري دي وي آر براي ثبت ويدئو است. به اين دليل، شما NVRهاي پي سي محور را در مقايسه با دي وي آرهاي بسيار ارزان قيمت تر مي بينيد. فروش دوربين مداربسته

شبيه به دي وي آر، هريک از ثبت کننده هاي ويدئويي شبکه اي پي سي محور از نام جديدي استفاده مي کنند و به خوبي به کمک تکنسين هاي دوربين مدار بسته متخصص در آزمايشگاه تخصصي ساخته شده اند. بعد از ساخت پي سي تکنسين ديگري مسئول بررسي سيستم است تا از درست بودن کارکرد آن قبل از حمل آن مطمئن شوند. اين سيستم حفاظت که شما از دوربين مدار بسته خريداري کرده ايد آماده نصب و راه اندازي است. پس تنها چيزي که شما نياز داريد انجام دهيد وصل دوربين ها به ان وي آر است. همه بخش هاي ان وي آر پي سي محور و آزمايشگاهي داراي ضمانت هستند.
منبع: نگاکو