دوربین مدار بسته سیم دار

دوربين مدار بسته سيم دار بهترين انتخاب هستند چون داراي کيفيت تصويربرداري عالي هستند و هيچ عامل مداخله کننده اي که بر روي کيفيت تصوير اثر بگذارد در آن ها وجود ندارد و از شبکه هاي بي سيم ارزان تر هستند. آن ها مي توانند حدود هزار فوت دورتر از سيستم هاي DVR نصب شوند بدون آن که تغييري در سطح کيفيت آن ها ايجاد شود.

شما نبايد دوربين خود را با استفاده از دوربين مدار بسته سيم دار شارژ کنيد به دليل اينکه کابل سيامس تامين کننده ويدئو و شارژ به طور همزمان در يک کابل مشترک است اين به شما اين اجازه را مي دهد تا دوربين خود را به دي وي ار نصب کنيد و آن ها را ازرا دور شارژ کنيد. پيشرفت هاي زيادي در حوزه دوربين مدار بسته سيم دار وجود دارد و کابل سيمس از پيش بريده شده به طور رايج به اضافه يک حلقه فيلم استفاده مي شود. براي کار کردن در مدت زمان طولاني تر ???? Ft. استفاده از کابل سي اي تي ? اي و کانگتر هاي بالون ويديويي پيشنهاد مي شود. با استفاده ار اين روش، سيگنال ويدئويي مي تواند به حدود ?و???Ft. ارتقا يابد. فروش دوربين مداربسته

دوربين مدار بسته بي سيم کمي گران تر هستند و به اندازه سيستم ها سيم دار قابل اعتماد نيستند. بيشتر سيستم هاي بي سيم از نوع خطوط ديد (ال ا اس) هستند پس اگر هر شيي از درخت بيفتد و يا گروهي از پرندگان از روي شاخه درخت بپرند بين انتقال دهنده و دريافت کننده در حال حرکت سيگنال بي سيم قطع خواهد شد و کيفيت ويدئويي شما تحت تاثير قرار مي گيرد. به خاطر داشته باشيد که دوربين مدار بسته بي سيم در حال حاضر نياز به شارژ شدن دارند پس آن ها بايد به شارژر وصل شوند.

امنيت محيطي
اولين و مهم ترين مسئله شما حفاظت از محيط اطراف منزل خود است. اگر شما مي توانيد دزدان، سارقان مزاحمان را به اين فکر بيندازيد که اصلا ورود به دارايي شما ارزش دارد و يا نه شما موفق شده ايد. هيچ کسي دوست ندارد در هنگام انجام کاري غيرقانوني تصويرش گرفته شود. اين ذات انسان ها است.

نصب يک ضبط کننده محيطي قابل ديد از دوربين مدار بسته و يا حتي نصب دسترسي به پد اصلي و يا کارت اصلي به ساختمان شما، به شما اين اطمينان را مي دهد که تنها افراد شناخته شده اجازه ورود به منزل شما را داشته باشند. هدف اصلي ممانعت از ورود افراد مزاحم قبل از رخداد آن با حذف چنين خطري است.
منبع: نگاکو