شارژ دوربین مدار بسته

شارژ بر روي اثرنت (پي ا اي) تکنولوژي است که به کابل هاي شبکه اي امکان حمل نيروي الکتريکي را مي دهد. براي مثال دوربين مدار بسته ديجيتال معمولا نيازمند دو نوع اتصال به هنگام نصب هستند:
ارتباط شبکه اي: به منظور ارتباط با ثبت کننده ويدئويي و نشان داده تجهيزات
اتصال به منبع نيرو: با وارد شدن شارژ الکتريکي، دوربين مدار بسته شروع به عمل کردن مي کند
هر چند، اگر دوربين پي ا اي وصل شود اتصال شبکه اي نيازمند ايجاد شدن است زيرا آن مي تواند جريان الکتريکي را از اين کابل دريافت خواهد کرد. نصب دوربين مداربسته

چرا شما از پي ا اي استفاده مي کنيد؟
تعيين شارژ بر روي اثرنت فوايد زيادي را به هنگام اتصال ايجاد مي کند:
صرف زمان و هزينه کم تر: با کاهش زمان و هزينه داشتن نيروي الکتريکي به هنگام نصب کابل ها، کابل هاي شبکه اي به جريان الکتريکي کافي براي منطبق شدن با آنها نيازمند نيستند و مي توانند در هر جايي نصب شوند.
انعطاف پذيري : بدون وصل شدن به خروجي الکتريکي وسايلي مثل دوربين هاي آي پي و نقاط دسترسي بي سيم مي تواند در هرجايي که شما بيشتر نياز داريد وصل شوند و اگر لازم باشد به آساني جابجا شوند.
امنيت: رسيدن به آي پي اي هوشمندانه است و براي حفاظت از تجهيزات شبکه اي با بار بيشتر، کاهش نيرو و يا نصب نادرست طراحي شده اند.

قابل اعتماد بودن: شارژ پي ا اي از يک منبع مرکزي و از لحاظ جهاني منبعي سازگار به جاي مجموعه اي از آداپتور هاي پراکنده به بازار آمده است. اين وضعيت مي تواند با استفاده از تامين نيرو دائمي دوربين مدار بسته و يا ابزار هاي کنترل که به آساني غير فعال کردن باشند و يا ابزار تنظيم دوباره حمايت شوند.

قابليت اندازه گيري: داشتن قدرت موجود بر روي شبکه به معناي نصب و پراکندگي اتصالات شبکه اي آسان و موثر است.

ابزاري که از شارژ و يا اثرنت استفاده مي کنند.

پي ااي داراي کاربرد هاي بسياري است اما سه ناحيه کليدي وجود دارد:

وي اآي پي: اين مربوط به کاربرد پي ا اي است. استفاده از پي ااي به معني اين است که تلفن ها داراي اتصال منفرد با پريز ديواري مي توانند از راه دور قدرت آن ها کم شود درست مثل دوربين مدار بسته آنالوگ قديمي تر.

دوربين مدار بسته آي پي: پي ااي در حال حاضر بر روي دوربين مدار بسته IP شبکه اي کاربرد دارد و آن ها را قادر مي سازد تا به سرعت گسترش يابد و به آساني جايگزين شود.

بي سيم بودن: کاربردهاي واي فاي، بلوتوث و آر اف آي دي ريدرز به طور رايج با پي ا اي منطبق است و امکان دورکردن کنترل از را دور را از طريق خروجي هاي اي سي و جابه جايي تامين کننده هاي سايت فراهم مي کند.
منبع: نگاکو