نقش تعیین کننده دفاتر خدمات مسافرتی در توسعه صنعت گردشگری

 به گزارش دنیای صنعت، "مسعود دهقانی"، دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان کرمان‌ در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کویر، با بیان مطلب فوق اظهار کرد: استان کرمان با توجه به وجود آثار تاریخی جهانی، مناطق گردشگری‌، طبیعت بکر و بی نظیر خود از استان‌های شاخص در حوزه گردشگری محسوب می‌شود.

 
وی افزود: باید با همکاری مسئولان دولتی به ایجاد زیرساخت‌های مناسب گردشگری و ایجاد تسهیلات پرداخته و راه را برای ورود گردشگران هموار کرد.
 
دهقانی اظهار کرد: دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری وظیفه دارند تا با فراهم کردن زمینه ارتباطی با دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی داخل و خارج از کشور و با ایجاد تعامل و ارتباط بیشتر در راستای جذب گردشگران فعالیت کنند.
 
وی بیان کرد: دفاترخدمات مسافرتی به عنوان واسطه میان عرضه کننده و متقاضی نقش پررنگی در صنعت گردشگری ایفا می کنند.
 
دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان کرمان به فراهم کردن یک برنامه تور، رزرو جا برای مسافر در هواپیما یا تخت هتل را از وظایف دفاتر خدمات مسافرتی دانست و افزود: ارائه اطلاعات به عنوان یک مشاور برای بهتر گذارندن سفر گردشگران نیز از دیگر این وظایف است‌.
 
دهقانی بیان کرد: خوشبختانه دفاتر خدمات مسافرتی استان دارای کارکنانی متخصص در حوزه گردشگری هستند که این مسئله در ارائه خدمات مناسب بسیار تاثیر‌گذار است.
 
مدیر دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری جنوب شرق به فعالیت‌های دفتر خدمات مسافرتی جنوب شرق اشاره کرد و گفت: این دفتر با راه اندازی سفرهای ارزان قیمت توانسته در طرح همگانی، همه مکانی و همه زمانی کردن سفر موفق عمل کند.
 
وی افزود: این دفتر همه روزه و بخصوص در ایام قبل از نوروز سفرهایی را در قالب تورهای مختلف ارائه می‌کند که مهم‌ترین آنها سفر به جزیزه کیش در روزهای یکشنبه و چهارشنبه و سه شنبه و جمعه، همچنین کشور دبی در روزهای شنبه و چهارشنبه اتفاق می‌افتد.
 
دهقانی بیان کرد: مسافران و گردشگرانی که علاقمند به سفر به کشور دبی و جزیره کیش هستند، می‌توانند به صورت اقساط و کم هزینه به این مقاصد گردشگری سفر کنند.
خدمات و محصولات صنعتی
خدمات و محصولات تولیدی

بوقلمون سفید،وارد کننده جوجه بوقلمون و توزیع کننده جوجه بوقلمون یک روزه، جوجه بوقلمون یکماهه 
گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی، لیوان تبلیغاتی، چاپ روی لیوان کاغذی
گروه صنعتی تجاری ماروت، فروش دستگاه لیوان کاغذی تولید لیوان کاغذی
انواع کفپوش مهد کودک ساخت شرکت ارسون فوم

 

تولید و ساخت صنعتی