نکاتی درباره دوربین مدار بسته دید در شب

دوربين مدار بسته اجزاي اصلي براي تامين امنيت در منازل و يا سيستم هاي امنيتي تجاري هستند. دوربين مدار بسته ديد درشب قابليت مانيتور در محيط هاي با نور کم تا کاملا تاريک را بدون کاهش کيفيت تصوير دارد.

اگر شما براي حفاظت از دارايي هاي خود نيازمند استفاده از تکنولوژي حفاظتي ديد در شب هستيد فوايد استفاده از دوربين مدار بسته ديد در شب و يا دوربين هاي حفاظتي ديد در شب را که مجهز به روشن کننده هاي آي آر يا InfraRed(IR) هستند و به شما اين امکان را مي دهند تا به وضوح از آن چه که بيرون از در و پنجره منزل شما اتفاق مي افتد ببينيد، در نظر بگيريد. دوربين مدار بسته ديد درشب که امروزه توليد مي شوند به هدف تامين امنيت منزل شماعملکرد بالا و قيمت خوبي دارند. شما لازم نيست نگران کيفيت پايين تصوير و غير قابل تشخيص بودن تصاوير گرفته با اين دوربين ها در شب باشيد. با استفاده از دوربين مدار بسته ديد در شب، شما قادر خواهيد بود تا محيط اطراف دارايي خود را حتي زماني که بيرون کاملا تاريک است، ببينيد. نصب دوربين مداربسته

دوربين مدار بسته ديد در شب و روز تصاوير سياه و سفيدي را در شب توليد مي کنند و در طول روز تصاوير رنگي مي گيرند. تصاوير سياه و سفيد در شب به آساني قابل تشخيص هستند و تصاوير آن ها از تصاوير با کيفيت پايين گرفته شده با دوربين هاي ديد در شب کم تر رنگي هستند. روشنايي روز کاهش دهنده کيفيت تصاوير ثبت شده با دوربين هاي ديد در شب و روز از تصاويرگرفته شده در شب به صورت سياه و سفيد مي شود تا ميزان صدا را کاهش دهد و کيفيت تصوير را افزايش دهد. زماني که فيلتر برش آي آر از دوربين مدار بسته جدا شود سبب حساسيت بيشتر سنسور تصويري به طول موج هاي نزديک آي آر مي شود و بنابراين اين امکان را براي حساسيت نور دوربين ها براي رسيدن به سطوح بسيار پايين و يا حتي کاملا تاريک ممکن مي سازد.

اين دوربين هاي حفاظتي ديد در شب و روز نو که مجهز به فيلتر هاي شکست آي آر هستند در طول شب به خوبي روز کار مي کنند. بعد از غروب آفتاب، دوربين امنيتي ديد در شب به طور خودکار به نور نزديک آي آر متصل مي شود تا به حالت شبانه تغيير کند. در وضعيت هاي با نور کم و يا حتي بسيار محدود، دوربين مدار بسته ديد در شب وروز به شما اين امکان را خواهد داد تا با استفاده از تکتولوژي هايي مثل دامنه پوياي وسيع و يا روشن کننده هاي آي آر تصاوير مناسبي را بگيريد.
منبع: نگاکو