نکات امنیتی دوربین مدار بسته

آيا جستجوگر گوگل بر روي سيستم شما در نظر گرفته شده است؟ شما ممکن است از يافته هاي من متعجب شويد. بيشتر دوربين مدار بسته ها از طريق درگاه هاي غير قرار دادي به خوبي مستند و براي افراد متجاوز شناخته شده اند. اين وضعيت اين امکان را مي دهد تا اينترنت خود را در نظر بگيريد و براي اين درگاه ها به دنبال يافتن دوربين هاي امنيتي باشيد. پس از اين حقه ها براي استفاده از اين ابزار استفاده کنيد.

تغيير کلمه رمز
مطمئن باشيد که با تغيير کلمه رمز امکان دسترسي به و تشخيص دوربين مدار بسته و مديريت انرا براي شما ممکن مي کند. دوربين هاي امنيتي هک گوگل که موفق به تغيير کلمه رمز قرادردادي نشدند هک کردن آن بسيارآسان است. در حقيقت، کل وب سايت ها در اين زمينه به مزاحمان اين امکان دسترسي به دوربين مدار بسته را با استفاده از پسورد قراردادي فراهم مي کنند.

اطمينان حاصل کردن از استفاده هاي بخش مديريت و ارتباط
بيشتر بخش هاي دوربين مدار بسته به شما اين امکان را مي دهند تا با استفاده از روش ارتباط غير امن وصل شويد. شما مي توانيد سوالاتي را مثل اين که آيا دوربين شما از روش هاي ارتباط تي ال اس و يا روش هاي امن ديگري استفاده مي کند و يا نه بپرسيد. اگر اين طور نيست برند ديگري را در نظر بگيريد.

همه چيزي درباره شيشه است

همه دوربين مدار بسته ها تا فاصله ?? تا ?? فوت به خوبي کار مي کنند اما در فواصل بيش از ?? تا ?? فوت عملکرد بسيار ضعيفي دارند. در مقايسه، دوربين هاي با کيفيت قادر به گرفتن تصوير واضح از مردم در فواصل بين ?? تا ???? فوت اغلب به صورت اچ دي و يا نزديک به اچ دي هستند. شفافيت ويدئويي براي شما هزينه بر است اما زماني که شما تصوير ويدئويي را براي مقاصد قانوني ثبت مي کنيد هر چه تصوير شفاف تر باشد تصوير بهتر است. فروش دوربين مداربسته

ويژگي هايي که بايد در نظر گرفته شود
جاي تعجب ندارد هر چه شما بيشتر پول مصرف کنيد کيفيت آن بهتر است و خصوصيات بهتري خواهد داشت. در مورد ويژگي هاي با کيفيت تر، من دوربين هاي ديد در شب را در سطر قرار مي دهم. به طور کلي جنايات تمايل به اتفاق افتادن در شب را دارند. تشخيص حرکت همچنين مورد پسند است اما مطمئن شويد که شما مي توانيد حساسيت را تطبيق دهيد و دامنه فضاي اسکن شده را باريک کنيد. شما نمي خواهيد حرکت اشياء مثل ورزش باد در برگ را که سبب تشکيل موقعيت غلطي مي شود،ثبت کنيد. اگر شما بتوانيد آن را به خوبي نصب کنيد شما همچنين مي توانيد بخواهيد يک پيامک به تلفن خود در زمان مشاهده هر حرکتي فرستاده شود.

شما همچنين مي خواهيد توانايي ذخيره ويدئو و تصاوير خارجي را به هدف هاي قانوني داشته باشيد. همچنين اگر جرمي بر روي دوربين مدار بسته گرفته شود توانايي براي اجرا ويدئو در سرعت بالا به شما کمک مي کند تا حادثه مورد نظر را پيدا کنيد و اجراي کند ويدئو کمک خواهد کرد تا شما دقيقا هر آن چه اتفاق افتاده است تعيين کنيد. در نهايت، مدل هاي با کيفيت عالي مجهز به يک دي وي دي مجزا براي ثبت ويدئو هستند که اين نظر خوبي براي کمک به شما براي کار کردن هميشگي دوربين مدار بسته در همه زمان ها است.
منبع: نگاکو