پمپ آب شناور گراندفوس

پمپ های شناور آب گراندفوس به طور گسترده در سطح جهانی به عملکرد خوب، بهره وری بالای انرژی و طول عمر بالا شهرت دارند. پمپ شناور آب گراندفوس به عنوان اولین پمپ شناور آب استنلس استیل (استیل ضد زنگ) در سال 1967 ساخته شد و تا به امروز به عنوان سنگ محکی در بازار پمپ آب جای خود را حفظ کرده است. الکتروپمپ
هر جا که نیاز به پمپ آب باشد، پمپ آب شناور گراندفوس، ابزار و لوازم متعددی را در اختیار شما قرار می دهد. برخی از موارد استفاده ی پمپ شناور آب در زمینه های زیر می باشد:

ذخیره ی آب
معادن
فواره ها
پرورش ماهی
چشمه های آب گرم
اسمز معکوس
بهره برداری آب های زیرزمینی
سواحل

و بسیاری موارد دیگ
رنج کاملی از پمپ شناور آب گراندفوس موجود است که تمام لوازم و ابزار مورد نیاز را با بالاترین بهره وری و اطمینان، با توجه به جریان آب دلخواه شما در اختیارتان می گذارد:
متغیرها: 4، 6، 8، 10 و 12
گنجایش: تا 470 متر مربع در ساعت
ارتفاع: تا 810 متر
رنج موتور: تا 250 کیلووات


مزایای پمپ آب شناور گراندفوس SP
بهره وری بالای انرژی، عملکرد مطمئن و طول عمر زیاد پمپ، از ویژگی های پمپ شناور آب گراندفوس می باشد. با گذشت سالیان، با حفظ جایگاه خود پمپ شناور گراندفوس همچنان پیشتاز است. صدها نمونه از داستان های مشتریان وجود دارد که می گویند پس از گذشت سالها از نصب پمپ شناور، هنوز پمپ ها به خوبی کار می کنند و مشتریان مجبور به تعویض آن نشده اند.

پمپ شناور آب گراندفوس، تمام استنلس استیل است تا از مقاومت پمپ در برابر خوردگی و همچنین طول عمر پمپ حتی در سخت ترین محیط ها، اطمینان کامل حاصل شود.

سه درجه از پمپ های شناور آب استنلس استیل گراندفوس وجود دارد:

EN 1.4301/AISI 304 برای آب آشامیدنی

EN 1.4401/AISI 316 برای آب های نسبتا غلیظ

EN 1.4539/AISI 904L برای آب های شور مانند آب دریا

موتورهای مخصوص برای پمپ آب شناور گراندفوس SP
موتورهای MS و MMS اختصاصا برای پمپ شناور آب گراندفوس طراحی شده اند; تا برای کارکردهای پمپ شناورآب گراندفوس بهترین گزینه باشد. به منظور حصول اطمینان از طول عمر محصول، موتور تمام استنلس استیل در سه مدل وجود دارد:

EN 1.4301/AISI 304 برای اب آشامدنی (مدل MS و MMS)
EN 1.4401/AISI 316 برای مایعات نسبتا غلیظ (مدل MMS)
EN 1.4539/AISI 904L برای آب های شور مانند آب دریا (EN-JL 1040)

این موتورها با ارائه ی بهترین بهره وری کلاس انرژی، از هزینه های مورد نیاز برای بازگشت سرمایه به میزان قابل توجهی می کاهد. طراحی یاتاقان هیدرودینامیک نیز به گونه ای است که به طول عمر محصول می افزاید.
منبع: بازرگانی مستر