کاغذ دیواری هایی که اتاق هایتان را خاص و رویایی می کنند

کاغذ ديواري‎هاي خاص و طرح‎هاي برجسته باعث مي‎شود دکوراسيون اين اتاق‎ها به صورت بارزي نمايان شود.

ايده هايي جالب براي تزيين ديوارهاي اتاق با کاغذ ديواري هاي طرح دار

کاغذي ديواري اي با طرح هاي فانتزي شکوفه‎ گيلاس

با کمک جاش مينه Josh Minnie از کمپاني Flavor Paper، طراح مد سينتيا راولي (Cynthia Rowley) از کاغذ ديواري‎هايي از درخت‎هاي با شکوه گيلاس که شکوفه زده‎اند براي پوشاندن ديوار‎‎هاي اتاق پذيرايي خود در منهتن استفاده کرده است. اين طرح باعث شده است عنصر شگفت انگيزي به اين فضاي دل انگيز اضافه شود.

تازگي نعنايي با کاغذ ديواري خاص براي ديوار و سقف
راهروي خانه‎ اريکا بيرمن Erika Bearman به نمايشگاهي از رنگ‎هاي سبز نعنايي تبديل شده در حاليکه هنوز فضاي خونسرد خانه حفظ شده است. سقف با يک طرح نواري پوشانده شده است و ديوار‎ها داراي يک طرح برگ مانند از کمپاني Lee Jofa است. کف اتاق‎ها به شکلي کف پوش شده‎اند که اين دو طرح را به شکل يک طراحي به هم پيوسته در مي‎آورد.

يک اتاق نهارخوري به سبک هتل بورلي هيلز
در يک آپارتمان طراحي به اسم نيت برکوس Nate Berkus اتاق ناهارخوري را با کاغذ ديواري اي که طرح نمادين از هتل بورلي هيلز است، پوشانده. اين کاغذ ديواري مشهور احترامي به مکان اوليه‎ي باشکوه خودش مي‎گذارد و در همان حال اجازه مي‎دهد سليقه‎ي شخصي صاحب خانه هم بدرخشد.

يک اتاق پر از کتاب با کاغذ ديواري اي متفاوت و زيبا
جائو منصور João Mansur اجازه داده است تا تخليش زمان دکوراسيون خانه‎اش در سائو پائلو اوج بگيرد. او اتاق خوابي ايجاد کرده است که هر دوستدار جدي کتاب عاشق آن خواهد شد. کاغذ ديواري قفسه‎هاي کتاب که توسط اندرو مارتين (Andrew Martin) طراحي شده است آنقدر واقعي است که شما تقريبا مي‎توانيد بوي کتاب‎هاي قديمي کلاسيک را حس کنيد.

اتاقي با شکوه هاليوودي با کاغذي ديواري آبي رنگ
ديوار اتاق استراحت تان را با يک کاغذ ديواريي آبي رنگ بوشانيد. سعي کنيد کاغذي ديواري تان داراي طرح هايي به رنگ سفيد باشد. رنگ آبي عميق و طرح گل دار باعث شده است شکوه قديم هاليوود به اين منزل مدرن آورده شود.

کاغذ ديواري ست شده با جزئيات اتاق خواب
يک کاغذ ديواري قرمز مجلل توسط ساندرسون (Sanderson) ديوار‎هاي اتاق مهمان طراح داخلي و دلال عتيقه جات يعني لورنزو کاستيلو (Lorenzo Castillo) را مي‎پوشاند. درخشندگي اين کاغذ ديواري با جزييات بافت اتاق نظير بالشت‎هاي مخملي و رو تختي خز دار که حس غني بودن و لوکس بودن را به اتاق مي‎دهد، ترکيب شده است

کاغذ ديواري با طرح کاشي براي اتاق خواب
اتاق خواب مهمان يک خانه در مراکش، با کاغذ ديواري هايي با طرح کاشي پوشانده شده است. اين کاغذ ديواري با زمينه اي از رنگ‎هاي قوي نظير کف اتاق و طرح گلدار سفيد، حالت تعادل خاصي با درب مشکي و رو تختي قرمز به وجود آورده است.