کوره بویلر

کوره بويلر به عنوان محوطه ايي که حرارت و گرما در آن بسيار بالاست و بايد نسبت به نوع آن توجه بيشتري به خرج داده شود تا بتوان از ديگ بخار با عمر بالاي بيشتري برخودار بود.

کوره( ( Furnace
کوره يک محفظه عايق است که در آن گرماي حاصل از احتراق سوخت مصرفي ازيک منبع دما بالا به يک منبع دماپايين منتقل مي شود.
وظيفه اصلي کوره، تامين و انتقال حرارت معيني به سيال فرآيند تحت درجه حرارتهاي بالا مي باشد . انتقال حرارت در کوره مي تواند در اثر تشعشع و جابجايي صورت گيرد .
بدنه کوره ها در ديگ بخار از ديواره آب ( Water Wall) تشکيل شده است که تا نقطه اتصال به درام امتداد يافته است . ديواره آب از تعدادي لوله که محفظه احتراق را احاطه نموده اند ، تشکيل شده است . اين لوله ها تقريباً نيمياز حرارت آزاد شد توسط احتراق سوخت را جذب مي نمايند. در اين بخش سهم اصلي انتقال حرارت را مکانيزم تشعشع بعهده دارد .

آب ورودي به لوله ها ابتدا به تا دماي اشباع مربوط به فشار نقطه مورد نظر گرم مي شود و سپس با ادامه حرکت در لوله ها تبخير صورت گرفته و يک مخلوط مرطوب حاصل مي شود . با حرکت جريان به سمت بالا به دليل افتهاي اصطکاکي و وزن کمتر ستون آب رد بالاي هر نقطه مشخص ، فشار کاهش مي يابد ,در نهايت مخلوط حاصل به درام تخليه مي گردد . شکل زير درام يك نوع بويلر نيروگاهي را نشان مي دهد. 

خدمات و محصولات تولیدی

بوقلمون سفید،وارد کننده جوجه بوقلمون و توزیع کننده جوجه بوقلمون یک روزه، جوجه بوقلمون یکماهه 
گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی، لیوان تبلیغاتی، چاپ روی لیوان کاغذی
گروه صنعتی تجاری ماروت، فروش دستگاه لیوان کاغذی تولید لیوان کاغذی
انواع کفپوش مهد کودک ساخت شرکت ارسون فوم